Новини та події

Допомагаємо створити сильні освітні команди

5/3/2023

м. Білгорай, Польща

Відбір учасників для проекту "Психологічна підтримка дошкільнят"

Запрошуємо представників дошкільних закладів Львова, Чернігова, Одеси та Вінниці взяти участь у міжнародному проекті психологічної підтримки дітей дошкільного віку.

Читати далі

24/2/2023

м. Варшава, Польща

Мистецький проект FOSA 2023

13-26 лютого 2023 року у Варшаві відбувся театральний фестиваль FOSA. ГО «Академія освітніх ініціатив» зініціювала участь українських дітей у цьому фестивалі.

Читати далі

31/1/2023

Українсько-польський проект

Психологічна підтримка для дошкільнят

Ми отримали грант на реалізацію проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят" спільно з "Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej" (Фонд громади Білгорай (FFLZB) є незалежною неполітичною філантропічною організацією)

Читати далі

16/1/2023

Україна, м. Львів, Початкова школа "Первоцвіт"

Чому оцінка вже не батіг і не пряник?

Формувальне оцінювання все частіше з’являється у фокусі уваги освітян. Учителі все більше звертають увагу на формувальне оцінювання, бо його впровадження є важливим для покращення успішності учнів, але це не про застосування того чи іншого окремого прийому або інструменту. Формувальне оцінювання потребує нових знань та вмінь від вчителя. Тому на прохання директорки школи Христини Мельник та педагогів у Початковій школі "Первоцвіт" Академією освітніх ініціатив було організовано курс підвищення кваліфікації "Оцінювання навчальних досягнень учнів", який провела Лідія Андрушко

Читати далі

22/12/2022

Україна, м. Львів, СЗШ МЖК-1 №96

Основи психологічної підтримки в кризових умовах

Спочатку карантин, дистанційне навчання, а тепер війна. Багато невідкладних та термінових справ пов’язано з цими подіями у керівників закладів освіти, бо попри всі виклики, навчання в українських школах має тривати. Психологічна підтримка та спілкування — головна мета навчання нині. Про техніки для розслаблення тіла, техніку дихання, цікаві кейси з розпізнавання проблем в дітей та дорослих дізналися директори львівських шкіл від Оксани Наконечної...

Читати далі