Підвищення кваліфікації

Сертифікати курсів

ГО Академія освітніх ініціатив є суб'єктом підвищення кваліфікації для закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; закладів І-ІІ рівнів акредитації відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, який затверджений постановою КМУ №800 від 21.08.2019

Дізнатися більше
certificates

Реєстр сертифікатів

Знайдіть сертифікат за номером та темою курсу

Не знайшли сертифікату в реєстрі?

Напишіть нам, вказавши у повідомленні № сертифікату, дату, назву курсу, прізвище особи, що його отримала

Дякуємо! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка. Спробуйте заповнити ще раз.

відгуки

Що говорять освітяни про наші курси та проекти

Я вдячна, що потрапила до проекту! На сьогодні я впевнена у своїх силах та знаннях, я можу надати підтримку дітям та дорослим, я продовжую поглиблювати свої знання з теми допомоги та підтримки під час війни. Я почала використовувати ті інструменти, які раніше вважала не дуже важливими, а на практиці виявилось навпаки. Сьогодні дуже багато проявів, які пов'язані із впливом стресу, травм і ми можемо їх пояснити завдяки знанням, які нам надав проект. Ми всі стали сильнішими, як у професійній, так і в особистісній сфері.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Людмила Паламарчук

Психологиня, Одеса, НВК № 310 "ДНЗ (ясла - садок) комбінованого типу - спеціальна загальноосвітня школа І ступеня"

Організаторам дуже дякую і низький уклін за такий чудовий проєкт! Результат проекту — це об‘єднання усіх міст України, подальше розповсюдження знань і досвіду набутих  в ході проєкту.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Антоніна Іскра

Психологиня, Запоріжжя, ЗДО 130 «Казка» Запорізької міської ради

Найбільш значущі результати проекту — доступність важливої методичної, практичної інформації та можливість використовувати її у роботі для великої кількості педагогів. Важливий та дуже цікавий проект. Дякую за можливість взяти в ньому участь.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Анжела Рассказова

Психологиня, Одеса, ЗДО «Ясла-садок» № 283

Велика вдячність за значний фаховий супровід та неоціненний досвід і знання  кожного тренера!
Діти конструктивно відреаговують настрої, стани; з більшим інтересом долучаються до спільної діяльності з однолітками; вільно висловлюються про свої бажання та інтереси

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Наталія Туркот

Психологиня, Вінниця, ЗДО №37 Вінницької міської ради»

Вдячність Польщі за підтримку, Академії Освітніх ініціатив і особисто пані Зоряні за організацію,  управлінню освіти та центру професійного розвитку за 100% допомагаючу співпрацю. Дякую за зростання моєї фахової майстерності, знаходження внутрішньої гармонії завдяки супервізії.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Наталія Ніщенко

Психологиня, Чернігів, Дошкільний навчальний заклад № 60

Педагоги ЗДО отримали консультативну, наставницьку підтримку і супровід, емоційний заряд та можливість поглянути на звичні речі з іншого боку, попіклуватись про себе. Вода камінь точить. Багато зроблено і велика вдячність всім учасникам проекту, але ще так багато роботи з пропедевтики та просвітництва батьків, педагогів та адміністрації закладів освіти. Зі слів учасників, діти відчули впевненість дорослих у надзвичайних ситуаціях, більш довірливими та розуміючими стали відносини дорослий-дитина.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Світлана Локоткова

Психологиня, м. Львів, консультантка ЦПРПП м.Львова

Дуже важливо, що цей проект охопив багато міст України та педагогів, а ще залучені батьки, які дуже раділи, що їх навчили корисних речей.
Діти, що отримували психологічну підтримку стали більш емоційно стабільніші, навчились пояснювати свої емоції та почуття. Дякую, що мала змогу бути учасницею, стала тренером! Мені було дуже цікаво, приємно, тривожно (бо провести тренінг для чужих педагогів складно), але я справилась, тому дякую за те, що були на цьому шляху зі мною ❤️

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Ірина Вельська

Психологиня, м. Львів, ЗДО № 75

То неймовірні враження від кожного дня! То нестримна енергія, від якої тіло пробивало токами! То неконтрольоване відчуття то підриву, то втоми, то збудження...! То приємне відчуття радості та єдності! Є люди, які вміють змінювати світ на краще і на них хочеться рівнятися! Дякую Зоряна Довганик, Lidia Chylewska-Barakat , Irena Gadaj та всім людям, яких ви зуміли об'єднати для такої важливої для нас справи, для допомоги українцям!

29.04.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Людмила Паламарчук

Психологиня, м. Одеса, НВК № 310 "ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу — спеціальна загальноосвітня школа І ступеня"

От і закінчився перший етап проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят". Попереду ще багато роботи, але впевнена здобуті знання, прожиті та прочуті вправи, отриманий досвід спілкування з колегами з інших областей України та прекрасним тренером Lidia Chylewska-Barakat, побачена система та результати роботи професіоналів з Fundacja Bambini Dzieciom,  Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju та Bambini Żłobek & Przedszkole Integracyjne , особливо неймовірний запал до своєї роботи пані Justyna Wąsala-Gura, дозволять нам успішно розпочати та закінчити наступний етап, бо отримане від них надихає, додає сил і цим хочеться ділитись.Дякую, пані Зоряна Довганик за втілення цього проекту та можливість бути його учасницею. Дякую пані Irena Gadaj та Irena Szajewska  за всю підтримку, турботу про нас та гостинність. Дякую всім учасницям за отримані емоції, досвід, відкритість та вміння приймати і слухати. Разом до втілення наших цілей!

29.04.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Марія Вила

Психологиня, м. Львів, ЗДО (ясла-садок) компенсуючого типу №35

А ви знали, що голос може лікувати, а язик, хоч і без кісток, та може вбити?  Не знали? То вам обов'язково треба на курс ораторської майстерності "Лідерський голос ВИКЛИК" від неповторної Мар'яни Кучми, який організовує найкраща команда - Академія освітніх ініціатив/Academy of Educational Initiatives! Дихальні практики, вправи для артикуляції, розвантажувальні рухи та ігри, щоб говорити красиво, впевнено і врівноважено.  Ну і, звісно, постава. Дякую за авторські секрети, за відкритість, за голосотерапію!

13.02.2023
Курс "Лідерський голос ВИКЛИК"

Ольга Філіпішин

Директорка Середньої загальноосвітньої школи №34 імені Маркіяна Шашкевича м.Львова

Сихівська районна  профспілкова організація працівників освіти продовжує серію навчальних тренінгів для керівників закладів освіти.Сьогодні, 24 січня 2023 року спільно з ГО «Академія освітніх ініціатив», п. Зоряна Довганик, за погодженням начальника відділу освіти Сихівсько-Личаківського району п. Віктора Давнюка, провели цікавий навчальний тренінг для директорів дошкільних закладів  на тему Важливі навички для плекання психологічної стійкості Тренер п. Леся Підлісецька навчила як практично вибудовувати психологічну стійкість в період війни. Навчання і розвиток - головне для освітян, бо мають бути готові до нових викликів. Дякую всім, хто забезпечив високу якість проведеного заходу

24.01.2023
Курс "Важливі навички для плекання психологічної стійкості в умовах стресу"
sunuwka

Галина Синицька

Голова Сихівської профспілкової організації працівників освіти

Щира подяка ГО "Академія освітніх ініціатив" та Лідії Андрушко за проведене навчання для учителів ПШ "Первоцвіт" за програмою "Оцінювання навчальних досягнень учнів". Ми ще раз проаналізували нормативно правову базу. Цікаво, практично, легко та невимушено проговорили про сучасні форми та методи оцінювання. Поділилися  досвідом співпраці, взаємодії з учнями, учителями, а також - батьками. Змогли проаналізувати свої слабкі та сильні сторони у здійсненні формувального та підсумкового оцінювання. П.Ліда поділилася з нами практичними  та дієвими порадами з даного питання. Дякуємо за здобутий досвід!!!!!

16.01.2023
Курс "Оцінювання навчальних досягнень учнів"
Melnuk

Христина Мельник

Директорка Початкової школи "Первоцвіт" Львівської міської ради

Цікаво було послухати про види стресу та ПТСР. Гарним доповненням став ряд вправ, з допомогою якого можна зрелаксувати і знизити рівень тривожності. Чудовий курс, мегаактуальна тема, харизматична лекторка, корисні кейси, які залюбки буду практично застосовувати. Щиро дякую за запрошення!

22.12.2022
Курс "Основи психологічної підтримки в кризових умовах"
Marta

Марта Бешлей

Директорка середньої загальноосвітньої школи № 73 м.Львова

Вебінар дійсно корисний та актуальний для мене. Проблема була в пошуку альтернативи у створенні саме іміджевого сайту для закладу. Дякую пані Світлані за отримані знання, а пані Зоряні - за організацію та запрошення

03.12.2022
Курс "Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту"
Vera Tarasenko

Віра Тарасенко

Директорка Розівського ОЗЗСО I-III ступенів Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області

Було цікаво та конструктивно. Курс корисний для тих, хто тільки розпочинає створювати сайт.
Для інших дозволяє перевірити вже існуючий та виправити за потреби помилки. Мотивує перевірити наш сайт

03.12.2022
Курс "Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту"
Natalia Kirnychna

Наталія Кирнична

Заступник директора з навчально-виховної роботи Вінницької дитячої школи мистецтв "Вишенька"

Більше про наші курси

Курси підвищення кваліфікації для керівників закладів освіти

Здатність до міжособистісної взаємодії, попереджування та розв’язання конфліктів, бачення комплексного розвитку подій, спроможність особисто адекватно і глибоко пізнавати оточуючий світ необхідна кожному.
Оксана Наконечна
Оксана Наконечна
Тренерка з кризової психології, травматотерапевтка, супервізорка (EMDR), Голова Правління Кризової психологічної служби м.Львова
Дізнатися більше
webinar
Директору школи потрібно бути трохи піар-менеджером і трохи маркетологом. Формувати імідж та бренд закладу освіти можна і потрібно багатьма способами. Але перш за все школа повинна мати офіційний сайт
Svetlana Konkova
Світлана Конькова
Авторка курсу, директорка ЗЗСО №7 м.Львова
Дізнатися більше
Andrushko
Формувальне оцінювання має чіткий алгоритм, при цьому з критеріями визначень в межах формувального оцінювання все доволі складно. Показник, на який має орієнтуватися вчитель — щоб оцінювання відбувалося в процесі навчання, і призводило до змін у мисленні та поведінці дитини
Lidia Andrushko
Лідія Андрушко
Авторка курсу, директорка Початкової школи "Світанок" м.Львова, тренерка НУШ
Дізнатися більше

Статті

Цікаво про освіту

Батьківська доля - скорботна рапсодія - частина 1

Батьки і діти

Сьогодні в польській школі стурбовані батьки зустрічаються з втомленими вчителями, щоб, не довіряючи один одному, розвивати в дітях сміливість, готовність діяти і вміння співпрацювати. Однак з самого початку мушу визнати, що це не буде рапсодія, тобто пафосний твір, поема чи щось подібне. Cтаття буде в траурному тоні і про тяжку долю сучасних батьків. Тільки без поезії, тільки проза (життя).

Читати далі

Безкоштовні конструктори для створення сайту школи: плюси і мінуси

Сайт школи

Існує багато конструкторів сайтів, безплатних та платних, які дозволяють швидко та якісно створити сайт для школи. Кожен з них має свої плюси та мінуси. Спробуйте різні види конструкторів сайтів. Це допоможе порівняти їх з практичного боку та обрати той, який найкраще підійде саме вам.

Читати далі