Курс підвищення кваліфікації

Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту

3/12/2022

Для керівників закладів освіти

Програма курсу

Кількість годин: 2

Сертифікат: так

Чому одні школи користуються шаленою популярністю серед батьків, а про інших кажуть «школа депресивного району»? І чому навіть тоді, коли у школі все змінилося – є сучасне освітнє середовище, досвідчені учителі, новий директор, шлейф поганої репутації тягнеться за школою, щоб ви не робили?

Хочемо ми того, чи ні, віримо в це чи заперечуємо, кожна школа є надавачем послуг. Так, школа надає освітні послуги. Кому? Клієнтами послуг є батьки учнів, яких ми навчаємо, а учні є споживачами послуг. Все як в бізнесі. Тому школі потрібен піар і маркетингова стратегія.

І що тоді? Наймати піар-менеджера і маркетолога? Це, нажаль, школі «не по кишені». Потрібен вихід. І він є. Директору школи потрібно бути трохи піар-менеджером і трохи маркетологом.

Формувати імідж та бренд закладу освіти можна і потрібно багатьма способами. Але перш за все школа повинна мати офіційний сайт та сторінку в соціальній мережі. Це вимога часу і необхідність. Присутність школи у соціальних мережах та наявність сучасного шкільного сайту допомагає підвищити довіру громади до навчального закладу, сформувати його бренд та досягати поставлених цілей. Багато сайтів навчальних закладів створені на безкоштовних платформах за одним шаблоном, виглядають однаково, завантажуються довго, мають несучасний вигляд, незручний для відвідувача функціонал. 

Створити шкільний сайт з сучасним дизайном, що має цікаве та змістовне наповнення, є інформативним, але не перевантаженим, легким у користуванні, який працює на формування позитивного іміджу та бренду школи і її керівника потрібно і можливо! 

Ми створили освітню програму сертифікованого заходу підвищення кваліфікації для керівників шкіл “Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту”, щоб директори змогли дізнатися:

Програма створена на основі “Типової програми підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти які впроваджують новий Державний стандарт базової середньої освіти”, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 12 жовтня 2022 року № 905.

За підсумками вебінару учасники отримають цифровий сертифікат підвищення кваліфікації про успішне завершення навчання за програмою “Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту” в кількості 2 годин.

Вартість навчання становить 400 грн., що включає:

- організацію навчання онлайн, цифровий сертифікат;

- методичний супровід;

- 1 годину індивідуального консультування після завершення курсу для керівників, які розпочали створення власного шкільного сайту

Номер рахунку для оплати:

Інформація про автора програми та тренера:

Освітню програму сертифікованого заходу розробила Конькова Світлана Петрівна, директор Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Львівської міської ради, вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, розробниця сайту для школи https://www.school7lviv.org/

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

відгуки

Що говорять освітяни про наші курси

А ви знали, що голос може лікувати, а язик, хоч і без кісток, та може вбити?  Не знали? То вам обов'язково треба на курс ораторської майстерності "Лідерський голос ВИКЛИК" від неповторної Мар'яни Кучми, який організовує найкраща команда - Академія освітніх ініціатив/Academy of Educational Initiatives! Дихальні практики, вправи для артикуляції, розвантажувальні рухи та ігри, щоб говорити красиво, впевнено і врівноважено.  Ну і, звісно, постава. Дякую за авторські секрети, за відкритість, за голосотерапію!

13.02.2023
Курс "Лідерський голос ВИКЛИК"

Ольга Філіпішин

Директорка Середньої загальноосвітньої школи №34 імені Маркіяна Шашкевича м.Львова

Сихівська районна  профспілкова організація працівників освіти продовжує серію навчальних тренінгів для керівників закладів освіти.Сьогодні, 24 січня 2023 року спільно з ГО «Академія освітніх ініціатив», п. Зоряна Довганик, за погодженням начальника відділу освіти Сихівсько-Личаківського району п. Віктора Давнюка, провели цікавий навчальний тренінг для директорів дошкільних закладів  на тему Важливі навички для плекання психологічної стійкості Тренер п. Леся Підлісецька навчила як практично вибудовувати психологічну стійкість в період війни. Навчання і розвиток - головне для освітян, бо мають бути готові до нових викликів. Дякую всім, хто забезпечив високу якість проведеного заходу

24.01.2023
Курс "Важливі навички для плекання психологічної стійкості в умовах стресу"
sunuwka

Галина Синицька

Голова Сихівської профспілкової організації працівників освіти

Щира подяка ГО "Академія освітніх ініціатив" та Лідії Андрушко за проведене навчання для учителів ПШ "Первоцвіт" за програмою "Оцінювання навчальних досягнень учнів". Ми ще раз проаналізували нормативно правову базу. Цікаво, практично, легко та невимушено проговорили про сучасні форми та методи оцінювання. Поділилися  досвідом співпраці, взаємодії з учнями, учителями, а також - батьками. Змогли проаналізувати свої слабкі та сильні сторони у здійсненні формувального та підсумкового оцінювання. П.Ліда поділилася з нами практичними  та дієвими порадами з даного питання. Дякуємо за здобутий досвід!!!!!

16.01.2023
Курс "Оцінювання навчальних досягнень учнів"
Melnuk

Христина Мельник

Директорка Початкової школи "Первоцвіт" Львівської міської ради

Цікаво було послухати про види стресу та ПТСР. Гарним доповненням став ряд вправ, з допомогою якого можна зрелаксувати і знизити рівень тривожності. Чудовий курс, мегаактуальна тема, харизматична лекторка, корисні кейси, які залюбки буду практично застосовувати. Щиро дякую за запрошення!

22.12.2022
Курс "Основи психологічної підтримки в кризових умовах"
Marta

Марта Бешлей

Директорка середньої загальноосвітньої школи № 73 м.Львова

Вебінар дійсно корисний та актуальний для мене. Проблема була в пошуку альтернативи у створенні саме іміджевого сайту для закладу. Дякую пані Світлані за отримані знання, а пані Зоряні - за організацію та запрошення

03.12.2022
Курс "Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту"
Vera Tarasenko

Віра Тарасенко

Директорка Розівського ОЗЗСО I-III ступенів Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області

Було цікаво та конструктивно. Курс корисний для тих, хто тільки розпочинає створювати сайт.
Для інших дозволяє перевірити вже існуючий та виправити за потреби помилки. Мотивує перевірити наш сайт

03.12.2022
Курс "Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту"
Natalia Kirnychna

Наталія Кирнична

Заступник директора з навчально-виховної роботи Вінницької дитячої школи мистецтв "Вишенька"

Маєте запитання щодо курсу?

Напишіть нам. Ми відповімо на усі ваші запитання

Дякуємо! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка. Спробуйте заповнити ще раз.