Новини та події

Допомагаємо створити сильні освітні команди

2/6/2023

Проект в Україні

м. Львів

Тренінг для педагогів ЗДО №105 "Берізка" у Львові

Тренінгове заняття для педагогів ЗДО №105 "Берізка" у Львові провели Ірина Костів та Зеня Гірка.

Читати далі

26/5/2023

Проект в Україні

м. Львів, ЗДО № 150

Зустріч-тренінг для батьків у дошкільному закладі №105 "Берізка"

В рамках українсько-польського проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят" в ЗДО №105 "Берізка" Львова учасниці проекту, практичний психолог Ірина Костів та вчитель-методист Зеня Гірка, провели зустріч-тренінг для батьків "Психологічна підтримка батьків та дітей. Стабільний дорослий — стабільна дитина"

Читати далі

24/4/2023

Проект

м. Білґорай, Польща

Психологи дитячих садків українських міст готуються допомагати дітям

Проект розпочато. Психологи дитячих садків Львова, Одеси, Вінниці, Чернігова та Запоріжжя розпочали навчання. Учасниці у м. Білгорай сповнені наснаги та відкриті до професійного вдосконалення

Читати далі

5/4/2023

Проект

Онлайн

Проект готовий до реалізації з неймовірною командою учасниць та підтримкою від органів управління освітою 5 міст

Ми раді повідомити, що наша команда учасниць вже сформована і готова до реалізації проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят", який отримує фінансування від Kulczyk Foundation!

Читати далі

28/3/2023

Проект

Онлайн

Зустріч з керівниками закладів дошкільної освіти

Керівники проекту "Психологічна підтримка дошкільнят" Зоряна Довганик та Ірена Гадай зустрілися з керівниками дошкільних закладів, які приєдналися до проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Читати далі

24/3/2023

Проект

Онлайн

Зустріч з представниками управлінь освіти Львова, Вінниці, Одеси та Чернігова

Нещодавно відбулася зустріч керівника проекту, Зоряни Довганик, з представниками управлінь та департаментів освіти з Львова, Одеси, Вінниці та Чернігова щодо підготовки до реалізації проекту "Психологічна підтримка для українських дошкільнят"

Читати далі

20/3/2023

Проект

Польща

Знайомтесь з командою тренерів проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят"

У проекті "Психологічна підтримка дошкільнят" будуть працювати досвідчені тренери, серед яких Лідія Хилевська-Баракат та Юстина Вонсала Ґура.

Читати далі

5/3/2023

Проект

м. Білгорай, Польща

Відбір учасників для проекту "Психологічна підтримка дошкільнят"

Запрошуємо представників дошкільних закладів Львова, Чернігова, Одеси та Вінниці взяти участь у міжнародному проекті психологічної підтримки дітей дошкільного віку.

Читати далі

24/2/2023

Міжнародна співпраця

м. Варшава, Польща

Мистецький проект FOSA 2023

13-26 лютого 2023 року у Варшаві відбувся театральний фестиваль FOSA. ГО «Академія освітніх ініціатив» зініціювала участь українських дітей у цьому фестивалі.

Читати далі

31/1/2023

Проект

Українсько-польський проект

Психологічна підтримка для дошкільнят

Ми отримали грант на реалізацію проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят" спільно з "Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej" (Фонд громади Білгорай (FFLZB) є незалежною неполітичною філантропічною організацією)

Читати далі

16/1/2023

Курси

Україна, м. Львів, Початкова школа "Первоцвіт"

Чому оцінка вже не батіг і не пряник?

Формувальне оцінювання все частіше з’являється у фокусі уваги освітян. Учителі все більше звертають увагу на формувальне оцінювання, бо його впровадження є важливим для покращення успішності учнів, але це не про застосування того чи іншого окремого прийому або інструменту. Формувальне оцінювання потребує нових знань та вмінь від вчителя.

Читати далі

22/12/2022

Курси

Україна, м. Львів, СЗШ МЖК-1 №96

Основи психологічної підтримки в кризових умовах

Спочатку карантин, дистанційне навчання, а тепер війна. Багато невідкладних та термінових справ пов’язано з цими подіями у керівників закладів освіти, бо попри всі виклики, навчання в українських школах має тривати. Психологічна підтримка та спілкування — головна мета навчання нині.

Читати далі