Новини та події

Психологічний тренінг для педагогів у "Весняночці"

26/10/2023
м. Запоріжжя, ЗДО № 227 "Весняночка"

У ЗДО № 227 "Весняночка" відбувся тренінг на тему "Психологічна підтримка для дошкільнят".

Вихователі Прудиус Олена Василівна та Черевата Вікторія Анатоліївна тренінг на тему "Психологічна підтримка для дошкільнят" для педагогів закладу.

Під час тренінгу були розглянуті і відпрацьовані різні техніки та методи психологічної підтримки для дітей дошкільного віку. Учасники тренінгу разом з колегами відпрацювали наступні аспекти:

  1. Формування психологічної резильєнтності: Учасники ознайомилися із способами зміцнення психологічної стійкості дітей, яка допомагає їм впоратися зі стресом та негативними емоціями.
  2. Вправи на зниження психоемоційної напруги: В рамках тренінгу були навчені вправи, які допоможуть дітям розслабитися та знизити емоційне навантаження.
  3. Рефлексія професійних та особистісних якостей: Вихователі обговорили, як їхні професійні та особистісні якості можуть впливати на якість психологічної підтримки для дітей.
  4. Техніки міжособистісної взаємодії та спілкування: Учасники навчилися ефективно взаємодіяти з дітьми та створювати сприятливий психологічний клімат.
  5. Аналіз власних ресурсів: Вихователі дослідили свої внутрішні ресурси, які становлять основу для надання педагогічної психологічної підтримки дітям в умовах війни та невизначеності.

Тренінг було проведено в рамках реалізації українсько-польського проєкту "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Організатори вдячні регіональним тренерам проєкту, Лілії Соляник та Антоніні Іскрі, за їхню підтримку, методичний супровід та мотивацію.

Цей тренінг був спрямований на підвищення кваліфікації педагогів та покращення їхньої здатності надавати психологічну підтримку дітям в умовах сучасних викликів.


Всі новини і події ➜