Новини та події
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИПсихологічна підтримка для дошкільнят
Ми отримали грант на реалізацію проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят" спільно з "Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej" (Фонд громади Білгорай (FFLZB) є незалежною неполітичною філантропічною організацією)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/63dc26d86af3bbb52f262180_Slide%2016_9%20-%207.jpg)
Будь-яка травмуюча подія впливає на життя і здоров’я людини та має свої наслідки. Однак війна – один із найпотужніших впливів на психіку людини.
Всі учасники освітнього процесу зазнали психологічних травм і перебувають у стресовому стані різного ступеня важкості.
Увага нашого проєкту скерована на дошкільнят, які є безпосередніми свідками війни (вони, їх рідні або близьке оточення переживають травму) або опосередкованими свідками (отримуючи інформацію із соцмереж, телебачення тощо).
Так, психологічні проблеми заважають повернутися до нормального освітнього процесу. Водночас у більшості вихователів в Україні немає навичок психологічної самодопомоги та вони не знають, як допомогти дітям впоратися з викликами війни.
В рамках проєкту буде проведено тренінг для тренерів з різних областей України, які надалі навчатимуть дошкільних психологів та вихователів.
Навчальні та методичні матеріали, вебінари для батьків, а найголовніше діагностика психологічного стану дитини на початку та наприкінці проєкту - це лише невелика частина того, що плануємо зреалізувати.
Якщо маєте бажання дізнатися більше, долучитися до напрацювання навчальної програми чи відбору учасників, напишіть нам
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6403a43c9053dc3e5c3067d0_328702426_1799148597109078_3482087966385863596_n.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/63dc270b43885814d96c011a_328684394_715918833374820_8733574438999115712_n.jpg)