Новини та події

Психологічна підтримка для дошкільнят

31/1/2023
Українсько-польський проект

Ми отримали грант на реалізацію проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят" спільно з "Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej" (Фонд громади Білгорай (FFLZB) є незалежною неполітичною філантропічною організацією)

Будь-яка травмуюча подія впливає на життя і здоров’я людини та має свої наслідки. Однак війна – один із найпотужніших впливів на психіку людини.

Всі учасники освітнього процесу зазнали психологічних травм і перебувають у стресовому стані різного ступеня важкості.

Увага нашого проєкту скерована на дошкільнят, які є безпосередніми свідками війни (вони, їх рідні або близьке оточення переживають травму) або опосередкованими свідками (отримуючи інформацію із соцмереж, телебачення тощо).

Так, психологічні проблеми заважають повернутися до нормального освітнього процесу. Водночас у більшості вихователів в Україні немає навичок психологічної самодопомоги та вони не знають, як допомогти дітям впоратися з викликами війни.

В рамках проєкту буде проведено тренінг для тренерів з різних областей України, які надалі навчатимуть дошкільних психологів та вихователів.

Навчальні та методичні матеріали, вебінари для батьків, а найголовніше діагностика психологічного стану дитини на початку та наприкінці проєкту - це лише невелика частина того, що плануємо зреалізувати.

Якщо маєте бажання дізнатися більше, долучитися до напрацювання навчальної програми чи відбору учасників, напишіть нам

Всі новини і події ➜