Новини та події
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИСупервізія для педагогів ЗДО м.Львова
У рамках українсько-польського проекту відбулася супервізія для педагогів ЗДО з психологічної підтримки дітей, які пережили війну.
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6543de2991c84bd7c0e60793_Rectangle%2019.jpg)
В українсько-польському проекті "Психологічна підтримка для дошкільнят" відбулася друга супервізія для педагогів ЗДО на тему "Методи роботи з дитиною, що пережила досвід війни". Тренерами були Марія Вила та Анастасія Дуда.
Учасники ознайомились з алгоритмом надання психологічної допомоги, а також спробували різні арттерапевтичні техніки та прийоми для роботи з травмою, різні тілесні методи. Вони також познайомилися з психологічною грою "Радіти Разом" та збіркою терапевтичних казок "Казка про каску і коли настане день".
Організатори подякували учасникам за співпрацю, відкритість та бажання вчитися. Вони висловили впевненість, що спільними зусиллями можна допомогти дітям подолати наслідки війни та побудувати щасливе майбутнє.
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6543de70c0dda0d6a168ecec_Rectangle%2021.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6543de49e9b866c13184644a_Rectangle%2018.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6543df04ccba7de931998c66_Rectangle%2015.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6543de7d5d61b2799e7257b4_Rectangle%2017.jpg)