Підвищення кваліфікації

Програми курсів

Онлайн та офлайн курси, семінари та вебінари з сертифікатами для вчителів і директорів шкіл. Перегляд онлайн програм, лекцій, конференцій, навчальних заходів в режимі реального часу

дізнатися більше

програми курсів

Курси підвищення кваліфікації

Наші курси

Надихаємося вашою довірою

Для керівників та педагогів

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Оцінювання та навчання - нероздільні. Оцінювання - це постійне відслідковування процесу розвитку, в якому знаходиться дитина, виконуючи навчальні завдання для того, щоб досягти певного результату. Авторка програми Лідія Андрушко, тренерка НУШ, директорка Львівської Початкової школи «Світанок» навчить здіснювати формувальне оцінювання так, щоб воно призводило до змін у мисленні і поведінці дитини
Дізнатися більше
Для керівників закладів дошкільної освіти

Важливі навички для плекання психологічної стійкості в умовах стресу

Автор курсу - Леся Підлісецька, дитячий психіатр, психотерапевт, керівник клініки психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді «Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру», експерт ДОЗ ЛОДА за напрямом психічне здоров’я.
Дізнатися більше
Для керівників закладів освіти, педагогів

Лідерський Голос Виклик

Цей тренінг допоможе вам навчитися володіти своїм тілом та голосом, не боятися великої аудиторії, бути переконливим, а не "великим" оратором. Мар'яна Кучма - актриса театру імені Марії Заньковецької, викладачка акторської майстерності та сценічної мови, тренерка ораторського мистецтва, спікерка, засновниця та викладачка першої української школи "ТРУ - Творчого Розвитку Успішних", авторського курсу "Я Є Я", "Лідерський Голос Виклик".
Дізнатися більше
Для керівників закладів освіти

Основи психологічної підтримки в кризових умовах

Травмотерапевтка Оксана Наконечна, психолог, тренерка з кризової психології, супервізорка (EMDR), Голова Правління Кризової психологічної служби м.Львова про здатність усвідомлювати особисті відчуття та почуття, управляти власними емоційними станами, створювати позитивний психологічний клімат навколо.
Дізнатися більше
Для керівників закладів освіти

Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту

Ви теж задумувалися про те, чому одні школи користуються шаленою популярністю серед батьків, а про інших кажуть «школа депресивного району»? І чому навіть тоді, коли у школі давно вже все змінилося – є сучасне освітнє середовище, досвідчені учителі, новий креативний директор, шлейф поганої репутації тягнеться за школою, щоб ви не робили?
Дізнатися більше

відгуки

Що говорять освітяни про наші курси

А ви знали, що голос може лікувати, а язик, хоч і без кісток, та може вбити?  Не знали? То вам обов'язково треба на курс ораторської майстерності "Лідерський голос ВИКЛИК" від неповторної Мар'яни Кучми, який організовує найкраща команда - Академія освітніх ініціатив/Academy of Educational Initiatives! Дихальні практики, вправи для артикуляції, розвантажувальні рухи та ігри, щоб говорити красиво, впевнено і врівноважено.  Ну і, звісно, постава. Дякую за авторські секрети, за відкритість, за голосотерапію!

13.02.2023
Курс "Лідерський голос ВИКЛИК"

Ольга Філіпішин

Директорка Середньої загальноосвітньої школи №34 імені Маркіяна Шашкевича м.Львова

Сихівська районна  профспілкова організація працівників освіти продовжує серію навчальних тренінгів для керівників закладів освіти.Сьогодні, 24 січня 2023 року спільно з ГО «Академія освітніх ініціатив», п. Зоряна Довганик, за погодженням начальника відділу освіти Сихівсько-Личаківського району п. Віктора Давнюка, провели цікавий навчальний тренінг для директорів дошкільних закладів  на тему Важливі навички для плекання психологічної стійкості Тренер п. Леся Підлісецька навчила як практично вибудовувати психологічну стійкість в період війни. Навчання і розвиток - головне для освітян, бо мають бути готові до нових викликів. Дякую всім, хто забезпечив високу якість проведеного заходу

24.01.2023
Курс "Важливі навички для плекання психологічної стійкості в умовах стресу"
sunuwka

Галина Синицька

Голова Сихівської профспілкової організації працівників освіти

Щира подяка ГО "Академія освітніх ініціатив" та Лідії Андрушко за проведене навчання для учителів ПШ "Первоцвіт" за програмою "Оцінювання навчальних досягнень учнів". Ми ще раз проаналізували нормативно правову базу. Цікаво, практично, легко та невимушено проговорили про сучасні форми та методи оцінювання. Поділилися  досвідом співпраці, взаємодії з учнями, учителями, а також - батьками. Змогли проаналізувати свої слабкі та сильні сторони у здійсненні формувального та підсумкового оцінювання. П.Ліда поділилася з нами практичними  та дієвими порадами з даного питання. Дякуємо за здобутий досвід!!!!!

16.01.2023
Курс "Оцінювання навчальних досягнень учнів"
Melnuk

Христина Мельник

Директорка Початкової школи "Первоцвіт" Львівської міської ради

Цікаво було послухати про види стресу та ПТСР. Гарним доповненням став ряд вправ, з допомогою якого можна зрелаксувати і знизити рівень тривожності. Чудовий курс, мегаактуальна тема, харизматична лекторка, корисні кейси, які залюбки буду практично застосовувати. Щиро дякую за запрошення!

22.12.2022
Курс "Основи психологічної підтримки в кризових умовах"
Marta

Марта Бешлей

Директорка середньої загальноосвітньої школи № 73 м.Львова

Вебінар дійсно корисний та актуальний для мене. Проблема була в пошуку альтернативи у створенні саме іміджевого сайту для закладу. Дякую пані Світлані за отримані знання, а пані Зоряні - за організацію та запрошення

03.12.2022
Курс "Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту"
Vera Tarasenko

Віра Тарасенко

Директорка Розівського ОЗЗСО I-III ступенів Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області

Було цікаво та конструктивно. Курс корисний для тих, хто тільки розпочинає створювати сайт.
Для інших дозволяє перевірити вже існуючий та виправити за потреби помилки. Мотивує перевірити наш сайт

03.12.2022
Курс "Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту"
Natalia Kirnychna

Наталія Кирнична

Заступник директора з навчально-виховної роботи Вінницької дитячої школи мистецтв "Вишенька"

Напишіть нам

Ми підтримуємо вільний обмін думками, досвідом, знаннями та інформацією у сфері освіти

Дякуємо! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка. Спробуйте заповнити ще раз.

Статті

Цікаво про освіту

Як у Польщі навчають дітей з особливими освітніми потребами

Інклюзивне навчання

У Польщі до закладів спеціальної освіти належать дитячі садки, школи, в т.ч. у лікарнях, молодіжні центри соціотерапії, молодіжні виховні центри, навчально-виховні центри для підлітків, а також, що дуже важливо – професійно-технічні заклади, технікуми та школи, які готують до праці. Фахівці рекомендують, але остаточне рішення щодо вибору школи чи садка все-таки за батьками.

Читати далі

Що таке SWOT-аналіз організації?

Стратегія розвитку

SWOT є відносно простим, але дуже корисним інструментом, щоб не наступити на міну. І це незалежно від того, чи йдеться про велику справу, наприклад про загальну діяльність організації чи окрему сферу діяльності. Перш ніж вирішите розпочати новий проект, завжди робіть SWOT-аналіз!

Читати далі

Що таке стратегічна ціль і як її визначити?

Стратегія розвитку

Ставлячи цілі, слід звернути увагу на основні аспекти проекту - що? для кого? як? на коли? Крім того, цілі повинні бути записані. Незаписані цілі - це мрії. Якщо ви хочете перетворити свої мрії на цілі, вам потрібен інструмент для цього. Таким інструментом є метод SMART

Читати далі