Новини та події

Зустріч з представниками управлінь освіти Львова, Вінниці, Одеси та Чернігова

24/3/2023
Онлайн

Нещодавно відбулася зустріч керівника проекту, Зоряни Довганик, з представниками управлінь та департаментів освіти з Львова, Одеси, Вінниці та Чернігова щодо підготовки до реалізації проекту "Психологічна підтримка для українських дошкільнят"

Раді повідомити, що підготовка до реалізації проекту "Психологічна підтримка для українських дошкільнят" фінансованого Kulczyk Foundation набуває нових успіхів. Нещодавно відбулася зустріч керівника проекту, Зоряни Довганик, з представниками управлінь та департаментів освіти з Львова, Одеси, Вінниці та Чернігова. На зустрічі були обговорені деталі проекту та особливості співпраці в рамках його реалізації.

Зокрема, були підписані угоди про співпрацю між учасниками проекту. Таким чином, наш проект зможе отримати необхідну підтримку від управлінь та департаментів освіти з різних міст України. Ми зможемо забезпечити ефективну психологічну підтримку для дошкільнят в Україні.

В рамках підписаних угод ГО «Академія освітніх ініціатив»  зобов’язується:

- забезпечити організацію та проведення у республіці Польща 40-годинного тренінгу для психологів дошкільних закладів міста - майбутніх тренерів,

- організувати відповідний рівень навчальної програми,

- забезпечити проведення 5-ти двогодинних супервізій або навчань з польськими спеціалістами для учасників тренінгу після його завершення.

Управління освіти зобов’язується:

- забезпечити підготовку та проведення  на належному рівні двох 18-ти годинних навчань для представників відібраних закладів дошкільної освіти (методист та психолог із однієї установи), які проводитимуть тренери, що пройшли навчання у Польщі,

- забезпечити участь представників закладів дошкільної освіти у навчанні та 5-ти двогодинних супервізіях або  навчаннях, які відбуватимуться впродовж серпня-жовтня 2023 року,

- забезпечити участь одного психолога, який пройшов навчання у Польщі, в робочій групі з метою опрацювання спільно із польськими фахівцями методичних матеріалів для роботи з дітьми дошкільного віку та їх батьками.

Всі новини і події ➜