Новини та події
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИЗустріч з представниками управлінь освіти Львова, Вінниці, Одеси та Чернігова
Нещодавно відбулася зустріч керівника проекту, Зоряни Довганик, з представниками управлінь та департаментів освіти з Львова, Одеси, Вінниці та Чернігова щодо підготовки до реалізації проекту "Психологічна підтримка для українських дошкільнят"
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6429df4c2b8b8c9cc7657970_337378385_231549009380521_7309853834533693022_n.jpg)
Раді повідомити, що підготовка до реалізації проекту "Психологічна підтримка для українських дошкільнят" фінансованого Kulczyk Foundation набуває нових успіхів. Нещодавно відбулася зустріч керівника проекту, Зоряни Довганик, з представниками управлінь та департаментів освіти з Львова, Одеси, Вінниці та Чернігова. На зустрічі були обговорені деталі проекту та особливості співпраці в рамках його реалізації.
Зокрема, були підписані угоди про співпрацю між учасниками проекту. Таким чином, наш проект зможе отримати необхідну підтримку від управлінь та департаментів освіти з різних міст України. Ми зможемо забезпечити ефективну психологічну підтримку для дошкільнят в Україні.
В рамках підписаних угод ГО «Академія освітніх ініціатив» зобов’язується:
- забезпечити організацію та проведення у республіці Польща 40-годинного тренінгу для психологів дошкільних закладів міста - майбутніх тренерів,
- організувати відповідний рівень навчальної програми,
- забезпечити проведення 5-ти двогодинних супервізій або навчань з польськими спеціалістами для учасників тренінгу після його завершення.
Управління освіти зобов’язується:
- забезпечити підготовку та проведення на належному рівні двох 18-ти годинних навчань для представників відібраних закладів дошкільної освіти (методист та психолог із однієї установи), які проводитимуть тренери, що пройшли навчання у Польщі,
- забезпечити участь представників закладів дошкільної освіти у навчанні та 5-ти двогодинних супервізіях або навчаннях, які відбуватимуться впродовж серпня-жовтня 2023 року,
- забезпечити участь одного психолога, який пройшов навчання у Польщі, в робочій групі з метою опрацювання спільно із польськими фахівцями методичних матеріалів для роботи з дітьми дошкільного віку та їх батьками.