Новини та події

Зустріч-тренінг для батьків у дошкільному закладі №105 "Берізка"

26/5/2023
м. Львів, ЗДО № 150

В рамках українсько-польського проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят" в ЗДО №105 "Берізка" Львова учасниці проекту, практичний психолог Ірина Костів та вчитель-методист Зеня Гірка, провели зустріч-тренінг для батьків "Психологічна підтримка батьків та дітей. Стабільний дорослий — стабільна дитина"

Під час зустрічі батьків було ознайомлено з поняттями "стрес", "травма", "ПТСР" та стратегіями реагування на стресові ситуації. Було надано поради щодо підтримки та допомоги дітям, які пережили травматичні ситуації. Батьки отримали навички самодопомоги для підтримки емоційної рівноваги, а також буклет з рекомендаціями ігор для психологічної гри з дітьми вдома "Кишеньковий порадник". Під керівництвом фахівців було пропрацьовано техніку 5-ти кроків самодопомоги в критичних ситуаціях, а також здійснено пошук та відновлення власних ресурсів за допомогою комплексних психологічних вправ та технік, таких як МАК "Джерело" і техніки релаксації та заземлення.

У результаті спільної роботи з батьками було зосереджено увагу на розвитку емоційної стійкості у дітей та забезпеченні стабільного емоційного стану. Ця зустріч-тренінг стала важливим кроком у підтримці батьків та  їхніх дітей в дошкільному віці у часі війни в Україні

Всі новини і події ➜