Новини та події

Знайомтесь з командою тренерів проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят"

20/3/2023
Польща

У проекті "Психологічна підтримка дошкільнят" будуть працювати досвідчені тренери, серед яких Лідія Хилевська-Баракат та Юстина Вонсала Ґура.

Лідія Хилевська-Баракат є клінічним і сімейним психологом, доктором психології в Інституті психології Університету ім. Міцкевича в Познані, директоркою Psychoedukacja-Bakarat в м. Торунь. У своїй тренерській діяльності вона має більше 20-річний досвід, а також психологічну та терапевтичну практику. Лідія є тренером та ко-тренером у міжнародних та національних проектах психопрофілактики, а також має більше 10-річний досвід роботи з біженцями та емігрантами в Іраку, Сирії та Польщі. У Дамаску вона займалася приватною психотерапевтичною практикою та працювала шкільним психологом.

Юстина Вонсала Ґура є директоркою приватного інтеграційного дитячого садка зі спеціальними групами "Бамбіні". Вона є педагогом дошкільної та початкової освіти та випускницею Медичної Академії в Любліні. У своїй роботі вона має 15-річний досвід як педагог спеціальний з дітьми з особливими освітніми потребами.

Всі новини і події ➜