Новини та події

Тренінг для педагогів ЗДО №105 "Берізка" у Львові

2/6/2023
м. Львів

Тренінгове заняття для педагогів ЗДО №105 "Берізка" у Львові провели Ірина Костів та Зеня Гірка.

Дитячий садок №105 "Берізка" у місті Львові продовжує активно реалізовувати українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят".

Колектив дошкільного закладу — це тісна спільнота, і завжди важливо, щоб ця спільнота була дружня, позитивна й толерантна. Тільки завдяки гармонійній взаємодії ми можемо досягти хороших результатів.

"Ми занурені у практику роботи польських колег з організації дошкільного навчання, завдяки відеоекскурсії в #Bambini_Żłobek_Przedszkole_Integracyjne та #Prywatna_Szkoła_Podstawowa_w_Biłgoraju, а також співпраці з #Fundacja_Bambini_Dzieciom. Ознайомились з техніками та методиками самодопомоги й психологічної підтримки дітей у кризових ситуаціях та спільно розробили власну технологію психопрофілактики під час навчального процесу. Крім того, ми працювали над стабілізацією емоційного стану педагогів, шукаючи ресурси та відновлюючи сили за допомогою "Чарівної парасольки сили" та колоди МАК "Джерело" . Ірина Костів, учасниця проекту

Ми віримо, що наша спільна робота продовжиться, і ми зможемо надати якісну психологічну підтримку нашим дошкільнятам. Разом з нашими педагогами, Лідією Хилевською-Баракат та нашими польськими партнерами, ми створимо сприятливу й позитивну навчальну атмосферу, де кожне дитя буде мати можливість розвиватись й розкривати свій потенціал.

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!

Всі новини і події ➜