Новини та події

Основи психологічної підтримки в кризових умовах

22/12/2022
Україна, м. Львів, СЗШ МЖК-1 №96

Спочатку карантин, дистанційне навчання, а тепер війна. Багато невідкладних та термінових справ пов’язано з цими подіями у керівників закладів освіти, бо попри всі виклики, навчання в українських школах має тривати. Психологічна підтримка та спілкування — головна мета навчання нині.

Для керівників закладів освіти Сихівського району міста Львова було проведено курс підвищення кваліфікаціі щодо психологічної підтримки в кризових умовах. Про техніки для розслаблення тіла, техніку дихання, цікаві кейси з розпізнавання проблем в дітей та дорослих дізналися директори львівських шкіл від Оксани Наконечної.

Під час курсу керівники:

🔶дізналися про функціонування людського організму під час переживання стресових подій,

🔷в яких випадках психіка справляється сама, а в яких потребує допомоги фахівця,

🔶чіткіше зрозуміли правила спілкування з постраждалими особами,

🔷ознайомилися із способами саморегуляції та стабілізації, щоб застосовувати для себе або допомогти іншим.

Дякуємо п. Оксані Наконечній за бажання поділитися своїми знаннями.

Ось відгуки учасників курсу:

Дізналася про реакції людини на стресові ситуації, про комплекс вправ, що сприяють управлінню емоціями в кризових ситуаціях. Дякую пані Оксані за теплу атмосферу семінару, за можливість переглянути власні погляди на дії людини в екстремальних умовах.
Багато цікавої інформації, особливо актуально про травматичні кризи і шляхи виходу з неї. Бажаю успішно допомагати не тільки оточуючим розбиратися в їх проблемах, але і собі допомагати знаходити джерела натхнення, створювати щось прекрасне, вірити в свою удачу, домагатися головних перемог.  Хай  перемога стане для нас всіх несподіваною радістю. Нехай кожен день буде продуктивним і насиченим, яскравим і добрим. А поки – робимо своє. Рятуємося. Виживаємо. Допомагаємо. І не забуваємо посміхатися.  Адже тепер ми знаємо, що почуття гумору має надзвичайну цілющу силу, тому що  сміх нейтралізує гормони стресу – адреналін і кортизол.Усе буде Україна!

Автор та тренер курсу травмотерапевтка Оксана Наконечна, психологиня, тренерка з кризової психології, супервізорка (EMDR), Голова Правління Кризової психологічної служби м.Львова

Всі новини і події ➜