Новини та події
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИПсихологи дитячих садків українських міст готуються допомагати дітям
Проект розпочато. Психологи дитячих садків Львова, Одеси, Вінниці, Чернігова та Запоріжжя розпочали навчання. Учасниці у м. Білгорай сповнені наснаги та відкриті до професійного вдосконалення
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/644801293f90f380f0e37ce0_343010568_980736419763567_1899173023759203278_n.jpg)
Психологи дитячих садків Львова, Одеси, Вінниці, Чернігова та Запоріжжя розпочали навчання в рамках нового проекту "Привіт, дівчата!", який фінансується Kulczyk Foundation. Протягом цього тижня вони спільно з експертом в галузі дитячої психології — Лідією Хилевською-Баракат — будуть вивчати техніки роботи з дітьми, які пережили травматичні події. Отримані знання вони зможуть застосувати у роботі з дошкільнятами комунальних закладів освіти у містах, де вони працюють. Крім того, психологи проводитимуть навчання для колег з інших дитячих садків у своїх містах.
Під час сьогоднішнього навчання психологи детально пропрацьовували питання про те, як створити доброзичливу атмосферу в групі, а також досліджували, як мозок працює у стані стресу та травми. Вони також вивчали методики розуміння дітей та розпізнавання їх потреб у допомозі.
Варто зазначити, що цей проект отримав підтримку департаментів та управлінь освіти у всіх містах, де проводяться навчання. Його значущість полягає в тому, що він сприяє підвищенню якості надання психологічної допомоги дітям, що пережили травмуючі події, а також підвищенню рівня знань та професійної компетентності психологів дитячих садків.
Ось відгуки про початок проекту наших учасниць:
Дякуємо пані Ірені та пані Зоряні за цей чудовий день - був ресурсним, дав можливість відчути себе щасливими, і ми тепер сповнені сил і готові активно працювати в проекті. Віталіна Шовкова
Пройшли перших два дні з командою проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят". Ми встигли оглянути Biłgoraj, Zwierzyniec i Zamość, набрались сил, наснаги, нових вражень та ресурсів. І готові розпочинати плідний навчальний тиждень. Дякуємо організаторам за те, що надали можливість відкрити такі красиві місця та познайомитись з їх історією. А також пережити багато позитивних емоцій. Марія Вила
Також ми отримали пожертву від польської фірми Foline - 5000 злотих на наш проект!
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6448013d747b21e4d678d443_342744717_738247354614459_5169652419310432635_n.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/64480136d321fc7c4fd9946e_343204777_561279099461225_3302543992810433189_n.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/64480148990d691d743fae9f_343219516_1919452765074982_5560517937020375236_n.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/644801597b261b87e93037b0_342636353_1161920717822777_7001751423844260148_n.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6448014fdc5a6de65afbb01a_342174086_1274424626761450_2906321851114070048_n.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/6343d179459eb483f6ffb31e/6448014459f84b1c3fc14d9b_342986452_2287400718107240_8528523832770998662_n.jpg)