Новини та події

Партнерство для розвитку дошкільної освіти: тренінг у ЗДО №226 м. Запоріжжя

8/6/2023
м. Запоріжжя, ЗДО № 226

08 червня 2023 року в закладі дошкільної освіти комбінованого типу №226 "Дивограй" Запорізької міської ради відбувся навчальний тренінг з психологічної підтримки дітей дошкільного віку.

Проєкт продовжує свою роботу в Запоріжжі, працюючи над розвитком дошкільної освіти та підвищення рівня рівних можливостей для всіх дітей. Ми прагнемо забезпечити педагогам необхідні знання, навички та інструменти, щоб вони могли ефективно працювати з дітьми в умовах війни та невизначеності.

Велика вдячність тренеркам і натхненникам Лілії Соляник і Антоніні Іскрі за їх креативний підхід, який дав змогу учасникам тренінгу у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №226 "Дивограй" Запорізької міської ради відпрацювати нові практики та долучитися до досвіду закордонних колег.

Продовження проєкту означає подальшу співпрацю з партнерами для розробки нових програм, тренінгів та ресурсів. Наша мета — забезпечити дошкільним педагогам інноваційні підходи та стратегії, щоб вони могли краще розуміти потреби дітей та надавати їм необхідну психологічну підтримку.

Ми віримо, що розвиток психологічної стійкості у дітей є надзвичайно важливим в умовах сучасного світу. Це допоможе їм пережити труднощі, змінюватися і розвиватися незалежно від зовнішніх обставин. Наш проєкт є важливим кроком у забезпеченні дітей дошкільного віку підтримкою та ресурсами, необхідними для їхнього психологічного зростання та добробуту.

Ми продовжуємо працювати разом зі спільнотою педагогів та батьків, ділитися знаннями та досвідом, щоб створити середовище, в якому кожна дитина має рівні можливості для успіху та щасливого дитинства. Наш проєкт триває, і ми з нетерпінням чекаємо на подальші досягнення і позитивні зміни, які він принесе в нашій дошкільній освіті.

Всі новини і події ➜