Новини та події

Навчання для дошкільних психологів та педагогів "Перша психологічна підтримка для дошкільнят"

9/10/2023
м. Львів, готельно-ресторанний комплекс "СВ"

9-10 жовтня 2023 року в місті Львові відбулося навчання для дошкільних психологів та педагогів Львівщини

9-10 жовтня 2023 року в місті Львові відбулося навчання для дошкільних психологів та педагогів Львівщини “Перша психологічна підтримка для дошкільнят”. Захід був організований у співпраці благодійного фонду "Рідні" та Академії освітніх ініціатив.

У навчанні взяли участь понад 60 фахівців із закладів дошкільної та позашкільної освіти Львівщини. Вони мали можливість ознайомитися з актуальними питаннями психологічної підтримки дітей дошкільного віку, а також отримати практичні навички для надання допомоги дітям у кризових ситуаціях.

Навчання проходило у трьох групах, кожна з яких мала свій колір та символіку. Учасники навчалися в команді жовтих, білих та синіх, де тренерками були Мудрик Вікторія, Костів Ірина, Локоткова Світлана, Вельська Ірина, Сторонська Анастасія, Вила Марія.

Учасниці навчання залишилися задоволеними від отриманих знань та навичок. Вони відзначили, що навчання було насиченим та динамічним, а тренери – досвідченими та професійними.

Ось деякі відгуки учасників навчання:

  • “Два дні неймовірних емоцій. Крута команда. Вмотивовані, відкриті, позитивні учасниці. Час минав непомітно. Атмосфера в групі заряджала енергією.”
  • “Чудових два дні...новий досвід...безліч практики та цікавих людей. Дякуємо усім спікерам та організаторам тренінгу "Перша психологічна підтримка для дошкільнят", за змістовно проведений час, свіжі враження та ідеї.”
  • “Люблю такі моменти: позитивні, ресурсні, з почуттям отриманого задоволення від зробленого та виконаного обовʼязку.”

Організатори навчання висловлюють подяку всім учасникам за активність та зацікавленість.

Всі новини і події ➜