Новини та події

Майстер клас з використання психологічної гри "Радіти разом"

5/9/2023
м. Львів та онлайн

Завдяки Jodie Blb і коштам, зібраним на платформі GoFund, вдалося придбати терапевтичну гру «Радіти разом» в рамках проекту «Психологічна підтримка дошкільнят» і провести навчання

Завдяки щедрості Jodie Blb та коштам, які були зібрані на платформі GoFund, наш проект "Психологічна підтримка дошкільнят" зробив важливий крок уперед. Благодійний внесок дозволив нам придбати терапевтичну гру "Радіти разом", яка стане важливим інструментом для нашої роботи з дітьми.

Протягом двох днів, учасниці проекту мали нагоду брати участь у навчанні, яке цього разу проводилося як очно, так і дистанційно. Це дало можливість нам ефективно працювати з усіма педагогами, незалежно від їхнього місцезнаходження та умов.

Особлива подяка Світлані Локотковій (укладачка програми та тренерка, психологиня, консультантка ЦПРПП м.Львова), яка знову продемонструвала свою високу кваліфікацію та професіоналізм, проводячи навчання.

Також хочемо висловити подяку нашим дівчатам, які завжди готові вчитися та розвиватися, надихаючись на нові досягнення.

Разом ми створюємо позитивне середовище для наших дітей і розвиваємо їхні можливості.

Дякуємо всім за вашу підтримку і роботу над справжнім позитивним змінами у житті наших дітей.

Короткострокова програма навчання для психологів, учасників польсько - українського  проєкту "Психологічна підтримка для дошкільнят" - "Майстер-клас з використання психологічної гри "Радіти разом"

Всі новини і події ➜