наша команда

Ми зробимо це разом!

про нас

Ми розширюємо можливості!

Гуртуємо освітян, щоб вони могли спілкуватися та вчитися одне в одного. Кожен з нас має досвід, а обмін цим досвідом і дискусії дають позитивні результати. Співпраця, навчання та розвиток, єдина мета - об'єднають нас у сильну освітянську спільноту.

director

Про Академію освітніх ініцатив

Ми допомагаємо директорам шкіл створити сильні освітні команди. Той, хто має хорошу ідею та сильну команду, буде попереду. Співпраця, навчання та розвиток об'єднають нас у сильну освітянську спільноту

Дізнатися більше
meeting

Міжнародна
співпраця

Міжнародна співпраця, участь у міжнародних програмах та проектах – пріоритети розвитку освіти сьогодення. Налагодження партнерських зв’язків є одним із основних завдань Академії освітніх ініціатив

Дізнатися більше
workshop

Підвищення кваліфікації

Онлайн та офлайн курси, семінари та вебінари з сертифікатами для вчителів і директорів шкіл. Перегляд онлайн програм, лекцій, конференцій, навчальних заходів в режимі реального часу

Дізнатися більше
Copernicus Science Center

Тренінги та майстер-класи

Тренінг – один з важливих елементів розвитку результативності роботи учителя. Наше завдання – впровадити актуальні світові технології освіти, де світові практики адаптовані до реальної школи в Україні

Дізнатися більше
analytics

Аудит та аналітика освітніх процесів

Аудит та аналітичні звіти про якість освітніх процесів у школі стимулюють керівника до налагодження ефективної співпраці з усіма учасниками освітнього процесу задля забезпечення якості освіти у закладі освіти

Дізнатися більше
educational activities

Освітні
заходи

Формат освітнього заходу передбачає передачу знань у вигляді живого спілкування експертів з групою учасників, а також обмін досвідом та налагодження співпраці між учасниками для саморозвитку

Дізнатися більше

Відгуки

Що говорять освітяни про нашу співпрацю

Замість подяки друзям - полякам! Напевно у мирний час ця поїздка була б звиклою. Але ми, можливо, не дізналися б скільки друзів України живе тут, у Варшаві! Як вони переймаються українськими дітьми, яких війна росії проти України змусила покинути рідні домівки і переїхати за межі України.
Які у наших польських колег добрі серця! Вони не лише допомагають нашим дітям, але з радістю і захопленням розповідали нам про те як освітяни столиці Польщі недавно збирали кошти на Байрактар для ЗСУ! Ми розмовляли сьогодні також про спільне вирішення освітніх проблем українських дітей  з чудовою, мудрою, справжньою людиною, директором управління освіти Варшави п. Йоанною Господарчик!
Однією з проблем, яку ми вирішили, було те, що значна частина українських школярів не може підключитися віддалено до своїх шкіл, щоб навчатися паралельно в українських школах.
Тому ми домовились про те, що Українська дистанційна школа у Львові допоможе нашим дітям здобувати якісну середню освіту! Крім того, розглядали проблеми розвитку співпраці у професійній освіті, інклюзивній освіті, підходи до формування освітньої політики міста та регіону!
Не знаю, чи прочитають цей допис наші колеги з Варшави, які намагаються створити комфортні умови нашим дітям, але нехай ця подяка залишиться тут для історії, нашої спільної, позитивної історії, історії перемог над злом!

28.07.2022
Навчальна поїздка освітян Львівщини до Варшави
Oleg Paska
Олег Паска
Директор Департаменту освіти та науки Львівської обласної адміністрації

"Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь..." Як сумно, що завершилась наша мега корисна, навчальна, незабутня поїздка в м.Варшава, де мала можливість ознайомитись з системою освіти, проєктами та ініціативами, які підтримуються та реалізовуються управлінням освіти цього міста.
Для  мене важливо надалі використати отриманий досвід у власній професійній діяльності та співпраці з  Управлінням освіти м.Варшава (Йоанна Господарчик).
Так приємно було відчути підтримку і розуміння від найближчих сусідів та отримати від них досвід їх роботи в системі освіти та науки надзвичайно важливо щоб рухатись далі в правильному руслі.
Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе, так, як це для нас зробила керівник даного проєкту, за що безмежно щирі слова Подяки Вам Зоряно Миколаївно!!!
Кожен, хто був дотичний до цієї поїздки, вразили своїм професіоналізмом, щирістю, відкритістю, а головне бажанням покращити систему освіти та науки, за що окреме ДЯКУЮ Вам, колеги.

28.07.2022
Навчальна поїздка освітян Львівщини до Варшави
Iryna Hnida

Ірина Гнида

Директорка Грядівської гімназії Львівської міської ради

відгуки

Що говорять освітяни про наші курси та проекти

Я вдячна, що потрапила до проекту! На сьогодні я впевнена у своїх силах та знаннях, я можу надати підтримку дітям та дорослим, я продовжую поглиблювати свої знання з теми допомоги та підтримки під час війни. Я почала використовувати ті інструменти, які раніше вважала не дуже важливими, а на практиці виявилось навпаки. Сьогодні дуже багато проявів, які пов'язані із впливом стресу, травм і ми можемо їх пояснити завдяки знанням, які нам надав проект. Ми всі стали сильнішими, як у професійній, так і в особистісній сфері.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Людмила Паламарчук

Психологиня, Одеса, НВК № 310 "ДНЗ (ясла - садок) комбінованого типу - спеціальна загальноосвітня школа І ступеня"

Організаторам дуже дякую і низький уклін за такий чудовий проєкт! Результат проекту — це об‘єднання усіх міст України, подальше розповсюдження знань і досвіду набутих  в ході проєкту.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Антоніна Іскра

Психологиня, Запоріжжя, ЗДО 130 «Казка» Запорізької міської ради

Найбільш значущі результати проекту — доступність важливої методичної, практичної інформації та можливість використовувати її у роботі для великої кількості педагогів. Важливий та дуже цікавий проект. Дякую за можливість взяти в ньому участь.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Анжела Рассказова

Психологиня, Одеса, ЗДО «Ясла-садок» № 283

Велика вдячність за значний фаховий супровід та неоціненний досвід і знання  кожного тренера!
Діти конструктивно відреаговують настрої, стани; з більшим інтересом долучаються до спільної діяльності з однолітками; вільно висловлюються про свої бажання та інтереси

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Наталія Туркот

Психологиня, Вінниця, ЗДО №37 Вінницької міської ради»

Вдячність Польщі за підтримку, Академії Освітніх ініціатив і особисто пані Зоряні за організацію,  управлінню освіти та центру професійного розвитку за 100% допомагаючу співпрацю. Дякую за зростання моєї фахової майстерності, знаходження внутрішньої гармонії завдяки супервізії.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Наталія Ніщенко

Психологиня, Чернігів, Дошкільний навчальний заклад № 60

Педагоги ЗДО отримали консультативну, наставницьку підтримку і супровід, емоційний заряд та можливість поглянути на звичні речі з іншого боку, попіклуватись про себе. Вода камінь точить. Багато зроблено і велика вдячність всім учасникам проекту, але ще так багато роботи з пропедевтики та просвітництва батьків, педагогів та адміністрації закладів освіти. Зі слів учасників, діти відчули впевненість дорослих у надзвичайних ситуаціях, більш довірливими та розуміючими стали відносини дорослий-дитина.

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Світлана Локоткова

Психологиня, м. Львів, консультантка ЦПРПП м.Львова

Дуже важливо, що цей проект охопив багато міст України та педагогів, а ще залучені батьки, які дуже раділи, що їх навчили корисних речей.
Діти, що отримували психологічну підтримку стали більш емоційно стабільніші, навчились пояснювати свої емоції та почуття. Дякую, що мала змогу бути учасницею, стала тренером! Мені було дуже цікаво, приємно, тривожно (бо провести тренінг для чужих педагогів складно), але я справилась, тому дякую за те, що були на цьому шляху зі мною ❤️

31.10.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Ірина Вельська

Психологиня, м. Львів, ЗДО № 75

То неймовірні враження від кожного дня! То нестримна енергія, від якої тіло пробивало токами! То неконтрольоване відчуття то підриву, то втоми, то збудження...! То приємне відчуття радості та єдності! Є люди, які вміють змінювати світ на краще і на них хочеться рівнятися! Дякую Зоряна Довганик, Lidia Chylewska-Barakat , Irena Gadaj та всім людям, яких ви зуміли об'єднати для такої важливої для нас справи, для допомоги українцям!

29.04.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Людмила Паламарчук

Психологиня, м. Одеса, НВК № 310 "ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу — спеціальна загальноосвітня школа І ступеня"

От і закінчився перший етап проекту "Психологічна підтримка для дошкільнят". Попереду ще багато роботи, але впевнена здобуті знання, прожиті та прочуті вправи, отриманий досвід спілкування з колегами з інших областей України та прекрасним тренером Lidia Chylewska-Barakat, побачена система та результати роботи професіоналів з Fundacja Bambini Dzieciom,  Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju та Bambini Żłobek & Przedszkole Integracyjne , особливо неймовірний запал до своєї роботи пані Justyna Wąsala-Gura, дозволять нам успішно розпочати та закінчити наступний етап, бо отримане від них надихає, додає сил і цим хочеться ділитись.Дякую, пані Зоряна Довганик за втілення цього проекту та можливість бути його учасницею. Дякую пані Irena Gadaj та Irena Szajewska  за всю підтримку, турботу про нас та гостинність. Дякую всім учасницям за отримані емоції, досвід, відкритість та вміння приймати і слухати. Разом до втілення наших цілей!

29.04.2023
Українсько-польський проект "Психологічна підтримка для дошкільнят"

Марія Вила

Психологиня, м. Львів, ЗДО (ясла-садок) компенсуючого типу №35

А ви знали, що голос може лікувати, а язик, хоч і без кісток, та може вбити?  Не знали? То вам обов'язково треба на курс ораторської майстерності "Лідерський голос ВИКЛИК" від неповторної Мар'яни Кучми, який організовує найкраща команда - Академія освітніх ініціатив/Academy of Educational Initiatives! Дихальні практики, вправи для артикуляції, розвантажувальні рухи та ігри, щоб говорити красиво, впевнено і врівноважено.  Ну і, звісно, постава. Дякую за авторські секрети, за відкритість, за голосотерапію!

13.02.2023
Курс "Лідерський голос ВИКЛИК"

Ольга Філіпішин

Директорка Середньої загальноосвітньої школи №34 імені Маркіяна Шашкевича м.Львова

Сихівська районна  профспілкова організація працівників освіти продовжує серію навчальних тренінгів для керівників закладів освіти.Сьогодні, 24 січня 2023 року спільно з ГО «Академія освітніх ініціатив», п. Зоряна Довганик, за погодженням начальника відділу освіти Сихівсько-Личаківського району п. Віктора Давнюка, провели цікавий навчальний тренінг для директорів дошкільних закладів  на тему Важливі навички для плекання психологічної стійкості Тренер п. Леся Підлісецька навчила як практично вибудовувати психологічну стійкість в період війни. Навчання і розвиток - головне для освітян, бо мають бути готові до нових викликів. Дякую всім, хто забезпечив високу якість проведеного заходу

24.01.2023
Курс "Важливі навички для плекання психологічної стійкості в умовах стресу"
sunuwka

Галина Синицька

Голова Сихівської профспілкової організації працівників освіти

Щира подяка ГО "Академія освітніх ініціатив" та Лідії Андрушко за проведене навчання для учителів ПШ "Первоцвіт" за програмою "Оцінювання навчальних досягнень учнів". Ми ще раз проаналізували нормативно правову базу. Цікаво, практично, легко та невимушено проговорили про сучасні форми та методи оцінювання. Поділилися  досвідом співпраці, взаємодії з учнями, учителями, а також - батьками. Змогли проаналізувати свої слабкі та сильні сторони у здійсненні формувального та підсумкового оцінювання. П.Ліда поділилася з нами практичними  та дієвими порадами з даного питання. Дякуємо за здобутий досвід!!!!!

16.01.2023
Курс "Оцінювання навчальних досягнень учнів"
Melnuk

Христина Мельник

Директорка Початкової школи "Первоцвіт" Львівської міської ради

Цікаво було послухати про види стресу та ПТСР. Гарним доповненням став ряд вправ, з допомогою якого можна зрелаксувати і знизити рівень тривожності. Чудовий курс, мегаактуальна тема, харизматична лекторка, корисні кейси, які залюбки буду практично застосовувати. Щиро дякую за запрошення!

22.12.2022
Курс "Основи психологічної підтримки в кризових умовах"
Marta

Марта Бешлей

Директорка середньої загальноосвітньої школи № 73 м.Львова

Вебінар дійсно корисний та актуальний для мене. Проблема була в пошуку альтернативи у створенні саме іміджевого сайту для закладу. Дякую пані Світлані за отримані знання, а пані Зоряні - за організацію та запрошення

03.12.2022
Курс "Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту"
Vera Tarasenko

Віра Тарасенко

Директорка Розівського ОЗЗСО I-III ступенів Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області

Було цікаво та конструктивно. Курс корисний для тих, хто тільки розпочинає створювати сайт.
Для інших дозволяє перевірити вже існуючий та виправити за потреби помилки. Мотивує перевірити наш сайт

03.12.2022
Курс "Формування іміджу та бренду закладу освіти засобами шкільного сайту"
Natalia Kirnychna

Наталія Кирнична

Заступник директора з навчально-виховної роботи Вінницької дитячої школи мистецтв "Вишенька"

Напишіть нам

Ми підтримуємо вільний обмін думками, досвідом, знаннями та інформацією у сфері освіти

Дякуємо! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка. Спробуйте заповнити ще раз.

Статті

Цікаво про освіту

Безкоштовні конструктори для створення сайту школи: плюси і мінуси

Сайт школи

Існує багато конструкторів сайтів, безплатних та платних, які дозволяють швидко та якісно створити сайт для школи. Кожен з них має свої плюси та мінуси. Спробуйте різні види конструкторів сайтів. Це допоможе порівняти їх з практичного боку та обрати той, який найкраще підійде саме вам.

Читати далі

Формуємо бренд школи: 7 безкоштовних сервісів для створення логотипа онлайн

Бренд школи

Про що ви подумали, коли прочитали про логотип школи? Мабуть, про те саме, що і я: картинка з глобусом, книжкою, пером, вчителем з указкою… Так, новий логотип не зробить вашу школу кращою, освіту сучаснішою, але допоможе змінити сприйняття школи, викликати до неї довіру та інтерес, зменшити негатив, викликаний недосконалістю системи освіти вцілому.

Читати далі

Варто мати стратегію розвитку школи!

Стратегія розвитку

Шкільний комплекс СТО на Бемово є установою, діяльність якої стимулює ініціативи вчителів, учнів, батьків, забезпечуючи гарне соціальне середовище для формування молодого покоління. Про формування стратегії розвитку школи та її реалізацію розповідає директор шкільного комплексу СТО на Бемово Ярослав Питлак

Читати далі