Новини та події

Перша зустріч після навчання в Білґораї

7/6/2023
Онлайн, Україна-Польща

Наш проект продовжується і розвивається. Відбулася перша супервізійна зустріч учасниць після навчання в Білґораї

Наш проект продовжується і розвивається. Відбулася перша зустріч учасниць проекту після навчання в Білґораї. У цей час в Україні оголошено повітряну тривогу. Це ставило перед нами виклик, але завдяки нашому злагодженому колективу та підтримці Лідії Хилевської-Баракат, ми зуміли повернутися до стану рівноваги.

За допомогою Лідії Хилевської-Баракат, нашої надійної радниці, ми знаходимо силу й натхнення для подолання будь-яких перешкод, що зустрічаються на нашому шляху. Її професіоналізм, мудрість та підтримка допомагають нам зростати й досягати успіху.

Завдяки спільним зусиллям та довірі в нашому колективі, ми впевнено крокуємо вперед. Наша мета стала ще більш ясною, а наша впевненість у досягненні результату зміцнюється з кожним кроком. Наш колектив став справжньою командою, що працює в одному напрямку і довіряє одне одному.

Лідія Хилевська-Баракат надає нам потрібні інструменти й навички для побудови ефективної комунікації та співпраці. Її лідерські якості і вміння об'єднувати людей роблять нашу роботу ще більш результативною й успішною. На кожній нашій зустрічі з Лідією Хилевською-Баракат ми отримуємо нові ідеї й інсайти, які надихають нас знаходити нові шляхи досягнення успіху. Вона є нашим компасом, що допомагає нам орієнтуватися в складних ситуаціях та зробити правильний вибір.

Проект в дії! Завдяки нашій цілеспрямованості й рішучості, ми не зупиняємося перед жодними перешкодами.

Всі новини і події ➜