методичний посібник
Психологічна підтримка для дошкільнят
У цьому методичному посібнику представлено досвід роботи учасниць українсько-польського проєкту “Психологічна підтримка для дошкільнят”, що реалізований ГО "Академія освітніх ініціатив" та Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej" за кошти "Kulczyk Foundation", отримані в результаті конкурсу “Cześć dziewczyny!” для представниць закладів дошкільної освіти Львова, Чернігова, Одеси, Запоріжжя та Вінниці.
Дізнатися більше![](https://assets-global.website-files.com/6341d17ceae8f4bb8980d3d8/657d8e77f9ca94a81c8c9938_%D0%9E%D0%B1%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0.webp)